|
У сфері інтересів автора інтелектуальні, культурологічні теми, початки яких у далекому і близькому минулому. Наприклад, текст лекції «Як створювалася книга у минулому?» чи статті «Хто придумав букви?» перенесе читача у глибоку давнину. До слова, ви чули про хурритів? На кам’яних надгробних кришках, найдавніших, які знайдені в південних степових областях України, зображений верховний бог хурритів Тешуба. Вчені припускають, що хуррити жили тут не одну сотню років. Так-от, хуррити входили в союз племен, які першими придумали букви. Зате розповідь про атркнигу чи лінорит нам близька – зачаті вони порівняно недавно. Видання популярне. Складна інформація добре запам’ятовується, бо переказана доступно і цікаво. Для допитливих читачів, які не мислять життя без духовних книжок.
Получить ссылку |
Вибрані статті
Автор: Михайло Грушевський
Год издания:
Відгуки
Автор: Леся Українка
Год издания:
Вiрус. Науково-фантастична повість
Автор: Володимир Безверхній
Год издания:
– Незабаром у тебе почнеться нестерпний біль у животі та м'язах, а голова розколюватиметься, – вигукував Дмитро, активно жестикулюючи. – Горло палатиме і ти не зможеш говорити від страждань. … А якщо тобі пощастить, або навпаки не пощастить, то ти побачиш як із твого тіла будуть випадати тверді кристали вірусу – кристалоїди. Вірус не тільки вбиватиме тебе, а й буде використовувати як середовище для адської кристалізації. Колба з людини. Ну як тобі?..
Програмiст. Науково-фантастична повість
Автор: Володимир Безверхній
Год издания:
– Слухай, программер, з тобою ніхто не жартує. Нам просто потрібно поговорити. Тобі не здається дивним, що при відключених модемі, комп’ютері, моніторі все працює? Твоїми курячими мізками потрібно нарешті зрозуміти, хто до тебе звертається. І порада: більше ніколи не роби те, що тобі не дано, інакше тобі нічого не дасться, і твоєму виду також. Наступна зустріч відбудеться 20 травня о 16 годині 30 хвилин 45 секунд.
Публіцистика: вибрані статті, інтерв’ю
Автор: Іван Драч
Год издания:
Ім’я Івана Драча (нар. 1936 р.) відомо не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Поет, кіносценарист, драматург, перекладач, мислитель, громадсько-політичний діяч, перший голова Народного Руху України, Герой України (2006), I. Драч до того ж має й величезний публіцистичний доробок.
До видання увійшли інтерв’ю, вибрані статті та есеї Івана Драча, присвячені знаменитим людям – Г. Сковороді, Т. Шевченку, О. Гончару С. Параджанову, Е. Хемінгуею, П. Неруді та багатьом іншим, – в яких яскраво розкрився публіцистичний талант митця.
Чтобы скачать книгу, отключите блокировку рекламы. Спасибо!