Найти книгу: "Хрещений батько"


Хрещений батько Хрещений батько

Автор: Маріо П’юзо

Год издания: 1969

Дон Віто – голова клану Корлеоне. Багато років тому він емігрував із сонячної Сицилії до Штатів і побудував бізнес, який зробив його одним із шістьох найвпливовіших мафіозі країни. Його поважають вороги та бояться друзі. Він шантажист і тиран, його рішення – остаточні. Проте настануть часи, коли панування дона опиниться під загрозою. Хто стане на захист сім’ї?
Де батько твій, Адаме? Де батько твій, Адаме?

Автор: Генри Лайон Олди

Год издания: 


Батько Махно. Мемуары белогвардейца Батько Махно. Мемуары белогвардейца

Автор: Николай Герасименко

Год издания: 

В истории гражданской войны, наверное, вряд ли можно найти более загадочную, противоречивую и легендарную фигуру, чем Нестор Махно. Его любили и ненавидели, уважали и презирали. Историки до сих пор не придут к единому мнению, кем же был батько Махно – бандитом и убийцей или защитником всех угнетенных. В данную аудиокнигу вошли не только воспоминания непосредственного свидетеля махновщины Н.В.Герасименко, но и рассказы очевидцев описываемых событий. ©&? ИП Воробьев В.А. ©&? ИД СОЮЗ

Батько й дочка Батько й дочка

Автор: Борис Грінченко

Год издания: 

«Батько та дочка» Бориса Грінченка – психологічна новела, позначена надзвичайним драматизмом***. Маруся живе удвох з батьком, він працює на шахті, на якій несподівано стається аварія. Чи вернеться батько живим до дочки? Щира любов і турбота дівчинки викликають величезну симпатію в читачів. Перу автора належать й інші твори, зокрема, «Дзвоник», «На розпутті» та ін.

Листи до Мілени. Лист батькові Листи до Мілени. Лист батькові

Автор: Франц Кафка

Год издания: 

Василя Масютина (1884-1955) вважають своїм українці й росіяни. І як художник він справді прислужився і тим, і тим. Але обидві свої фантазійні повісті написав українською. «Два з одного» була написана ще до Першої світової війни, випередивши повість М. Булгакова на схожу тему «Собаче серце», але видана у Львові в 1936-му, «Царівна Нефрета» була написана в 1919-му, а видана у Львові 1938 року. Повісті збурили тодішню пресу, клерикальні часописи побачили там розпусту і гостро заатакували автора й видавництво, називаючи їх «бруковими», тобто бульварними. В «Два з одного» професор вирощує з двох половин одного тіла дві різні особи, які не схожі одна на одну. А в «Царівні Нефреті» учений єгиптолог закохується в мумію єгипетської принцеси й намагається її оживити. «Царівна Нефрета» була неодноразово видана в Росії, де «руського художника и писателя» переклали… з української.