|
Нет описания ! Получить ссылку |
Мислівські оповідання добродія Степчука
Автор: Микола Хвильовий
Год издания:
Здавалося б, що може бути нового в процесі полювання? Вистежуй, стріляй і збирай здобич. Але ж ні, Микола Хвильовий у «Мисливських оповіданнях добродія Степчука» демонструє нам, що оповідь мисливця може вражати несподіваними сюжетними поворотами та морально-етичними роздумами. І це не менш цікаво, ніж сам процес. "Я, як і всякий мисливець, безперечний поет… Але, як і всякий поет, я трошки фантазер і трошки Мюнхгаузен", – із таких слів починаються оповідання Степчука. І це вже налаштовує слухача на очікування чогось незвичайно-неймовірного, фантастично-напівправдивого… Три новели – «Шилихвіст», «Бекаси» і «Вовк» – надовго запам’ятаються уважному слухачеві, який отримає задоволення від химерної української мови, цікавих порівнянь і переповниться духом мисливських оповідок.
Оповiдання (збірник)
Автор: Марко Вовчок
Год издания:
«Панi наша була не перволiток та й не яка стара; а з себе була висока, огрядна, говiрки скорої, гучної. Вбиралася шпетненько – шнурочок до шнурочка, гапличок до гапличка. Ходить, було, як намальована…»
Завдання Героїв
Автор: Морган Райс
Год издания:
«Хлопець стояв на найвищому пагорбі нижньої країни у Західному Королівстві Кільця, дивлячись на північ, споглядаючи схід сонця. Перед ним чередою долин та вершин розкинулися розлогі зелені пагорби, подібні до верблюжих горбів. Яскраві помаранчеві промені першого сонця затримувалися та виблискували у ранковому тумані, надаючи світлу магії, яка відповідала настрою хлопця. Він рідко вставав так рано або заходив так далеко від дому та ніколи не піднімався так високо, знаючи, що це викличе гнів його батька. Але цього дня він не думав про це. Цього дня він знехтував мільйонами правил та обов’язків, які гнітили його усі чотирнадцять років життя. Цей день був іншим. У цей день до нього прийшла доля…»
Бориславські оповідання
Автор: Микола Бажан
Год издания:
«Бориславські оповідання» Миколи Бажана – поетична добірка, яка складається з трьох віршів: «На околиці Борислава», «Передчуття грози», «На Карпатських узгір’ях»*** Вони представляють собою пейзажно-філософську лірику автора, надзвичайно ритмізовану і метафоричну. Світову славу письменнику принесли твори «Будівлі», «Гофманова ніч», «Нічні концерти», «Гетто в Умані», «Розмова сердець», «Дорога», «Політ крізь бурю», «Безсмертя», «Данило Галицький», «Нічні роздуми старого майстра» тощо. Микола Бажан – український поет, культуролог, енциклопедист, творив здебільшого у експресіоністично-бароково-романтичному стилі.
Пархімове снідання
Автор: Григорій Квітка-Основ’яненко
Год издания:
«Пархімове снідання» Григорія Квітки-Основ’яненка – це анекдотичне оповідання про нерозсудливого чоловіка, який став жертвою глузування владної дружини і наївся хріну. «Бачили очі, що купували – їжте, хоч повилазьте» – українське народне прислів’я є лейтмотивом твору, який складає низку сатирично-гумористичних оповідань Квітки-Основ’яненка разом з такими як «Підбрехач», «Салдацький патрет» та ін.
Чтобы скачать книгу, отключите блокировку рекламы. Спасибо!